• ru
 • ua
 • en
 • Виробництво солом’яних панелей

  При постійному зростанні цін на енергоресурси і з огляду на складну екологічну ситуацію в світі, наша компанія поставила за мету вивести приватне будіництво на новий якісний рівень. Перед нами стояло непросте завдання, створити високоефективний, доступний і натуральний будівельний матеріал, який повинен характеризуватися простотою монтажу і високою довговічністю.

  • При виробництві панелей ми використовуємо житню солому з вологістю не більше 12%, сухий калібрований сосновий брус, оброблений протипожежним і антисептичним складом, вологостійку фанеру 1-го сорту і високоміцні саморізи.
  • Устаткування для виготовлення панелей дає нам можливість отримати високу точність деталей і якісну рівномірну прессовку.
  • Житня солома містить мізерно малу кількість поживних речовин, тому абсолютно не цікава комахам і гризунам, а в поєднанні з щільною прессовкою і вапняною штукатуркою зводить нанівець ймовірність появи небажаних «мешканців».

   

  Асортимент стандартних елементів і можливість виготовлення індивідуальних панелей дозволять Вам реалізувати найсміливіші проекти.

  Стіни такого будинку швидко і нескладно монтуються і, при дотриманні доданих інструкцій, прослужать вам не менше 75 років.

  • Наша компанія готова виконати роботи “під ключ” або провести шеф-монтаж всіх етапів будівництва.

  Оздоблення екобудинку

  Варіанти обробки можуть бути самими різними, єдина умова – всі шари повинні бути паропроникними і не містити шкідливих речовин.

  Для одноповерхового будинку 100 м2 терміни монтажу стін і оздоблення займають 12-15 робочих днів.

  зовнішнє оздоблення

  Внутрішнє оздоблення

  Технологія збірки панелей

  Вузли примикання панелей

  1. Простір між опорним брусом і міс то примикання покрівлі заповнити не гігроскопічна утеплювачем щільністю не менше 30 кг / м3.

  2. Дерев’яні елементи стін, підлог, даху а також дерев’яні конструкції не заводського виготовлення повинні бути антисептовані відповідно до вимог ДБН В.2.6-161: 2010 “Конструкції будинків і споруд. Дерев’яні конструкції”. Всі дерев’яні елементи даху, в тому числі лати повинні бути піддані вогнезахисній обробці відповідно до вимог ДБН В.1.1-7-2002 “Пожежна безпека об’єктів будівництва”.

  Солом’яні панелі забезпечують надійність паро-, тепло- і шумоізоляції, завдяки застосуванню якісних екоматеріалов і комп’ютерного проектування всіх елементів майбутнього будинку.

  Виберіть свій проект біопозитивного екобудинку з панелей SWP серед проектів будинків або серед уже реалізованих проектів.

   

  Оставьте свой номер телефона, и наш специалист свяжется с Вами для консультации:

  Ваше имя *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для консультації:

  Ваше ім'я *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Leave your phone number and our specialist will contact you for advice:

  Your name *

  Your e-mail *

  Your phone *