• ru
 • ua
 • en
 • Технологія ХХІ століття

  За 10 років на українському ринку, компанія LHB провела безліч досліджень і отримала всі необхідні сертифікати на свою продукцію. Сьогодні ми пропонуємо Вам перевірені технології, якісні, екологічні матеріали, кваліфікованих фахівців і найкоротші терміни.  Збірка будинку з солом’яних панелей займає не більше 10 днів.

  З чого будують екобудинки?

  Основа екологічного житла – солом’яні панелі. Кожен панель складається з дерев’яного каркаса, заповненого спресованої соломою.

  • Кожна панель виготовляється під контролем інженерів і технологів, які уважно стежать за якістю сировини, дотриманням технологічних норм і коректної геометрією панелей.
  • Згідно з дослідженнями, проведеними нашою компанією, екобудинки володіють самим тривалим терміном експлуатації, на відміну від будинків з традиційних матеріалів. Один екобудинок може прослужити 5 поколінням, зберігаючи енергоефективність і безпеку для навколишнього середовища.

  Екобудинки покликані зменшити рівень забруднення навколишнього середовища, шляхом зниження обсягів використання газу, вугілля та деревини. Екологічні та енергоефективні будинки сьогодні – це не просто модний тренд, але внесок в збереження природи і забезпечення власної енергонезалежності.

  Людство занепокоєне станом екології та зростаючими обсягами споживання електроенергії. Виснаження природних ресурсів веде до постійного підвищення цін на енергоносії, що вже зараз помітно б’є по бюджету навіть забезпечених сімей. Екологічні будинки з дерева, глини і соломи вирішують відразу дві проблеми: знижують рівень споживання енергії та дозволяють використовувати альтернативні джерела видобутку електрики, безпечні для природи і безкоштовні для мешканців.

  В Америці і багатьох європейських державах за останні кілька років суттєво зросла рентабельність інвестицій в солом’яне домобудівництво. Наприклад, на території Німеччини вже побудовано понад 6000 теплоеффектівних екобудинків.

  Фактично, сучасні методики будови екологічних та енергоефективних будинків – це вдосконалені технології наших предків. Доведені до ідеалу, ці технології дозволяють будувати будинки, підтримання комфортного клімату в яких вимагає мінімальних витрат.

  Дивіться більше про технології на нашому каналі

  Ми розробляємо і створюємо безпечні для природи і корисні для людства технології будівництва. Впроваджуємо енергоефективні системи і будуємо екологічні будинки, що дозволяють підтримувати здоровий мікроклімат, корисні для здоров’я людини, зберігати природу навколо, економити на опаленні та електроенергії.

  Хочете побудувати енергозберігаючий екобудинок?

  Зв’яжіться з нами і ми допоможемо спроектувати і побудувати будинок Вашої мрії.

   

  Оставьте свой номер телефона, и наш специалист свяжется с Вами для консультации:

  Ваше имя *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для консультації:

  Ваше ім'я *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Leave your phone number and our specialist will contact you for advice:

  Your name *

  Your e-mail *

  Your phone *