• ru
 • ua
 • en
 • с. Горбовичі, 2019

  Проєкт екологічного Будинку LHB-117 побудований виключно з натуральних екологічних матеріалів, розташований у Київськой області с.Горбовичі.

  У будинку встановлені дерев’яні вікна, фасади подготовлені під обробку фінішної вологостійкої штукатуркою, в середині проводяться роботи по утепленню даху та монтажу електрики.

  Особливість цього будинку у тому, що витрати на опалення будуть на 80% менше ніж у класичних кам’яних будинках, а солом’яні панелі нашого виробництва та внутрішня глиняна штукатурка компанії GlinKo створять мікроклімат, якій підтримує здоров’я і забезпечує рівний глибокий сон.

  Візуалізації, планування та ціни на проєкт LHB-117 тут.

  Чому є сенс замовити готові проекти?

  • Тому що, розробка вже повністю зроблена, все її деталі розраховані, майже ідеально скомпоновані, досконально перевірені та оснащені реалізації;
  • Тому що наявні у нас готові проекти, здебільшого, вже були реалізовані на практиці. Справді, використання солом’яних блоків в якості матеріалу для виготовлення каркаса будівель на даному етапі вже не є чимось таким вже екстраординарним. Чим таке конструкційну рішення було ще буквально кілька років тому. Будинки, виготовлені за нашими проектами, вже зараз можна зустріти в більшості регіонів України. Аж до того, що можна подивитися своїми очима на них в вашому регіоні проживання;
  • Тому що це обійдеться замовнику дешевше. У будь-якому виді діяльності виріб, яке надійшло в серійне виробництво, завжди коштує дешевше аналога, створеного за індивідуальним замовленням;
  • Тому що проект, який вже пройшов обкатку на практиці, прорахований по строкам зведення і позбавлений ризиків, властивих реалізації нових розробо .

  І тим не менше, Ваш будинок буде виключно вашим будинком з усім набором індивідуальних рис і особливостей, які ви захочете йому надати. Їх можна вносити на стадії затвердження проекту, і можна продовжити вносити вже після зведення готового каркаса з солом’яних панелей на більш пізніх стадіях обробки.

  СПОДОБАВСЯ ПРОЕКТ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

  Оставьте свой номер телефона, и наш специалист свяжется с Вами для консультации:

  Ваше имя *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для консультації:

  Ваше ім'я *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Leave your phone number and our specialist will contact you for advice:

  Your name *

  Your e-mail *

  Your phone *