• ru
 • ua
 • en
 • Проектування екобудинків

  Компанія LHB не обмежується виробництвом солом’яних панелей і будівництвом екобудинків. В нашій команді є архітектори і конструктори, які створюють проекти будинків, з урахуванням побажань клієнта.

  Більше 150 проектів вже побудовані з них 51 з солом’яних панелей, стільки ж в планах на найближче майбутнє і Ваш новий екобудинок може поповнити список успішних проектів LHB.

  На сайті Ви можете переглянути каталог популярних проектів, щоб зрозуміти для себе, як буде виглядати Ваш майбутній екобудинок.

  Проектування екобудинку складається з:

  • ескізного проекту – планування з розміщенням меблів;
  • робочого проекту, що складається з архітектурних і конструктивних частин;
  • інженерного розділу, що включає опалення, вентиляцію, кондиціювання будинку; водопостачання та водовідведення; електропостачання та електроосвітлення;
  • дизайн-проекту інтер’єру;
  • загального дизайн-проекту заміського будинку (котеджу) з прив’язкою до ділянки.

  Разом з проектом Ви отримуєте всю необхідну документацію і консультації на кожному етапі. Ми не боїмося труднощів і готові втілити будь-яку вашу ідею, чи то будинок з гаражем, котедж з мансардним дахом або зимовим садом.

  У створенні кожного проекту екодома архітектори враховують особливості Вашої ділянки, адже важливо заздалегідь прорахувати вплив рельєфу і природи грунтів на майбутнє будова, щоб Ваш новий будинок був міцним, стійким і надійним.

  Приклад проекту енергозберігаючого будинку, розробленого компанією Life House Building

  Primer-razdelov-rabochego-proekta-LHB-szhatyj

  ПОТРІБЕН ІДЕАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО БУДИНКУ?

  Наші архітектори розроблять для Вас індивідуальний проект екобудинку з дотриманням всіх правил енергоефективного будівництва.

  Якщо у Вас вже є готовий проект будинку, але розрахований він на традиційні будматеріали і методи будівництва – наші архітектори швидко і якісно адаптують його під екотехнології.

  Вибираючи проект свого майбутнього будинку, Ви можете вибрати 1-2 із запропонованих, які можна поєднати в один ідеальний для вас екобудинок. Якщо жоден з проектів в каталозі не прийде до смаку, Ви завжди можете замовити розробку індивідуального проекту, згідно з усіма Вашими побажаннями.

  Ознайомившись з усіма типовими варіантами, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб задати питання, вказати необхідні доповнення або замовити розробку індивідуального проекту.

   

   

  Оставьте свой номер телефона, и наш специалист свяжется с Вами для консультации:

  Ваше имя *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для консультації:

  Ваше ім'я *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Leave your phone number and our specialist will contact you for advice:

  Your name *

  Your e-mail *

  Your phone *