• ru
 • ua
 • en
 • LHB-230 Fachwerk

  Планувальні рішення першого поверху мають оптимальне зонування для активного проводженнячасу з сім’єю і гостями. На першому поверсі передбачений наступний набір приміщень: простора вітальня з великим гардеробом для зберігання верхнього одягу, технічне приміщення під інженерні системи обслуговування будинку, світла ванна кімната з вікном, комфортна вітальня з зонуванням: на диванну, камінну зони, з другим світлом, і кухонну кутову стійку, з панорамним вікном, що відкриває вид на внутрішній дворик. Тераса з внутрішнім двориком і зоною барбекю розташовується під сонце захисним навісом, забезпечуючи максимальний комфорт навіть в яскраві літні сонячні дні. З іншого боку будинку є навіс для автомобіля, який стане хорошою альтернативою закритому гаражу. Таке рішення дозволить заощадити місце на ділянці за рахунок конструкції самого котеджу.

  На другий поверх ведуть широкі, зручні, добре освітлені сходи, що переходять в хол з виходом на зелену терасу. Дві спальні, одна з яких має свій санвузол кімнату. Біля окремої ванної кімнати, розташований затишний робочий кабінет або майстерня, широкий коридор між кімнатами плавно переходить в зону відпочинку і дитячого дозвілля – підвісну сітку, на якій можна відпочити, оглядаючи красиві пейзажі, через великі панорамні вікна, що наповнюють будинок світлом.

  Планування:

  Площа230 м2

  Виберіть тип проекту Домокомплект Будинок під чистову Будинок з ремонтом

  Вартість

  Виберіть додаткові опції: Ландшафт Системи опалення Сонячні панелі

  Вартість і час спорудження такого будинку вас приємно здивують, адже всі конструкційні та вузлові рішення в цьому проекті розроблялися максимально простими і виправданими. У будинку немає нічого зайвого, але при цьому він відповідає всім вимогам до сучасного, комфортного і естетично привабливого дому.

  Зацікавив проект? Залишайте заявку – розповімо докладніше.

  Оставьте свой номер телефона, и наш специалист свяжется с Вами для консультации:

  Ваше имя *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Залиште свій номер телефону, і наш фахівець зв'яжеться з Вами для консультації:

  Ваше ім'я *

  Ваш e-mail *

  Ваш телефон *

  Leave your phone number and our specialist will contact you for advice:

  Your name *

  Your e-mail *

  Your phone *